23.05.2018 - 03:10
Red Bull Basement Festival Programı belli oldu

Sosyal etkiyi artıran, teknolojik ve yenilikçi fikirleri ortaya çıkaran ve destekleyen Red Bull Basement Festival, bu yıl Boğaziçi Üniversitesi’nde düzenleniyor. Teknoloji, tasarım ve sosyal etki temalarıyla girişimci ve girişimci adaylarının noktaları birleştirmesine olanak sağlayacak festival, 25 Mayıs Cuma günü saat 09.00-17.45 saatleri arasında gerçekleşecek.

Sosyal etkiyi artıran, teknolojik ve yenilikçi fikirleri ortaya çıkaran ve destekleyen Red Bull Basement Festival, bu yıl Boğaziçi Üniversitesi’nde düzenleniyor. Teknoloji, tasarım ve sosyal etki temalarıyla girişimci ve girişimci adaylarının noktaları birleştirmesine olanak sağlayacak festival, 25 Mayıs Cuma günü saat 09.00-17.45 saatleri arasında gerçekleşecek. Ücretsiz ve herkese açık olarak gerçekleşecek olan festivale kayıtlar www.redbull.com.tr/basement adresinde.

 Geçtiğimiz yıl oturum ve workshoplar serisi olarak düzenlenen Red Bull Basement, bu yıl etkisini artırarak bir festivale eviriliyor. 25 Mayıs 2018 Cuma günü saat 09.00- 17.45 saatleri arasında gerçekleşecek festivalde teknoloji, tasarım ve sosyal girişimcilik ele alınacak. Red Bull Basement Festivali, genç girişimciler ve girişimci adayları için ücretsiz gerçekleştirilecek olan festival için kayıtlarwww.redbull.com.tr/basement adresinden alınacak. 

 

14 KONUŞMACI, ATÖLYELER VE KAPANIŞ PARTİSİ

 

Festivalde konuşmacıların yanı sıra atölye ve kapanış partisi de gerçekleşecek. 3 bölüme ayrılan program saat 10.20’de girişimcilerin teknoloji, tasarım ve sosyal etkiyi inceleyecekleri konuşmalar serisiyle başlayacak. Türkiye Girişimcilik Vakfı’ndan Mehru Akgül’ün açılış konuşmasını gerçekleştireceği festival, Teknoloji ve Girişimcilik geleceğimizi nasıl kuracak sorusuna yanıt arayan Hello Tomorrow kurucusu Timur Topalgöçekceli ile devam edecek.  Saat 12.20’de ana konuşmacıların sahne alacağı festivalde Sertaç Taşdelen, günde 1 Milyon fal bakan uygulaması Falaaddin’i anlatacak. Taşdelen’in ardından saat 12.20’de İsveç’te düzenlenen Red Bull Basement’ta ödüllendirilen girişim Ecobloom’dan Hamza Qadoimi ilham verici yolcuğunu genç sosyal girişimcilerle paylaşacak. Qadoimi’nin ardından Ömer Erkmen, girişimciliğin kamera arkasını ele alacak.  

 

GİRİŞİMCİNİN OYUN KİTABI

 

Üçüncü bölümde girişimcilerin oyun kitabını ele alacak Red Bull Basement Festival saat 14.00’da Boğaziçi Üniversitesi Girişimcilik Merkezi’nden Oğuzhan Aygören’in ‘Belirsizlik döneminde girişimciliği yönetmek’ adlı konuşmasıyla başlayacak. Others’ın kurucuları Samed Torun ve Özge Nur Özcan’ın Sıfırdan Bire: Fikir Üretmek adlı konuşmasıyla devam edecek festival programı, Banamama’nın kurucusu Emre Özdemir’in Bootstrapping ve Growth Hacking kavramlarını anlatacağı konuşmasının ardından TarlamVar projesinin kurucularından Sonat Kaymaz ‘Hareket Başlatmak: Topluluk inşası’ adlı konuşmasıyla ‘farkındalık yaratmanın’ inceliklerini girişimcilerle paylaşacak.  Saat 16.00’da ‘Girişimcinin oyun kitabı’ atölyesiyle devam edecek Red Bull Basement Festival tanışma kokteyli ile girişimcilere çevre edinmeleri için fırsat sunacak. 

 

 

Resmin üzerinde sağa ve sola kaydırarak
bir önceki veya bir sonraki resme
geçiş yapabilirsiniz.

KÜNYE | İLETİŞİM | REKLAM | GİZLİLİK İLKELERİ | KULLANIM ŞARTLARI | PRIVACY POLICY |