09.01.2018 - 14:50
BEDELLİ bekleyen gençler açık konuştu: “Bize sahip çıkın, oyumuzu alın”

BEDELLİ bekleyen gençler bugün Erdoğan’dan BEDELLİ müjdesi bekliyorlardı. O müjde gelmedi. Gençler siyasetçiye onların diliyle seslendi ve “BEDELLİ’yi kim çıkarırsa oyumuz onun” dedi. Kılıçdaroğlu ve Akşener’e “BEDELLİ askerliği çıkarın, oyumuzu alın” çağrısı yaptılar.

#BEDELLİ bekleyen gençlerin önemli bir kesimi bugüne kadar Ak Parti’ye oy verdi ve ondan BEDELLİ askerliği çıkarmasını talep etti. Ak Parti ise ya duymazdan geldi, ya da miting meydanlarında verdiği sözü, seçim bitince unuttu. Şimdi de “gündemde yok” açıklaması yapıyor!

Ak Parti taşeron işçileri için de aynı şeyi söylüyor ve “Gündemimizde yok” deyip geçiyordu ama CHP çıktı, “Taşeron işçi kanunu çıkarın” dedi. Ak Parti İktidarı mecbur kalıp özel KHK çıkardı ve taşeron işçi meselesini halletti. CHP şimdi emekli, şoför esnafı ve infaz memurlarının meselesiyle ilgilenmeye başladı.

#BEDELLİ bekleyen ve “#denklik”ten dolayı YÖK ile başı dertte olan gençler, partisinin grup Toplantısında “Kim mağdursa onun yanında olacağız. Onların hakkını ve hukukunu savunacağız” diyen CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’ndan “BEDELLİ” ve “Denklik” için yardım talep ediyorlar.

Gençler bugün Ak Parti Grup Toplantısı’nda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın BEDELLİ müjdesi bekliyorlardı aslında ama Erdoğan, gençlere o müjdeyi vermek yerine, “Cumhurbaşkanı seçiminde Erdoğan’ı destekleyeceğiz” diyen Devlet Bahçeli’yi Beştepe Külliyesi’ne davet etti.

Gençler çok net konuştu: “Devlet Bahçeli’nin MHP’sinin ne kadar oyu varsa ailelerimizle birlikte bizim de o kadar oyumuz var. Arkadaşlarımızın çoğu Ak Parti’ye oy verdi ama şimdi şartlar değişti. Her şey karşılıklı. BEDELLİ’yi kim çıkarır, ya da çıkması için çaba gösterise oyumuz onun.”

Gençler İyi Parti Lideri Meral Akşener ve CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na seslenip “Bize sahip çıkın. BEDELLİ askerliğin çıkmasına ve YÖK ile yaşadığımız Denklik probleminin çözümüne yardımcı olun” çağrısı yaptılar. 

Resmin üzerinde sağa ve sola kaydırarak
bir önceki veya bir sonraki resme
geçiş yapabilirsiniz.

KÜNYE | İLETİŞİM | REKLAM | GİZLİLİK İLKELERİ | KULLANIM ŞARTLARI | PRIVACY POLICY |